21.01.2015

Bal karnawałowy

W mroźną środę 21 stycznia w naszym przedszkolu już od rana było bardzo gorąco. Wszystko za sprawą atmosfery zwiazanej z balem karnawałowym, na który z niecierpliwością czekały wszystkie przedszkolaki. Przedszkole z minuty na minutę zapełniało się wróżkami, pięknymi księżniczkami, odważnymi strażakami czy spidermanami. Na bal zawitały również motylki, biedronki oraz bohaterowie znanych i lubianych przez dzieci bajek; jak np Czerwony Kapturek czy Śnieżka - aż trudno było wśród nich rozpoznać naszych milusińskich.    Zabawom i szaleństwom przy muzyce nie było końca a w dodatku w salach czekał na nich "słodki poczęstunek". Do domów wszyscy wrócili zmęczeni ale zadowoleni - pewnie już teraz szukają pomysłów na następny bal karnawałowy.