Przegląd kolęd i pastorałek

W piątek 12 stycznia w Biłgorajskim Centrum Kultury odbył się Międzyprzedszkolny Koncert Kolęd i Pastorałek zorganizowany przez Samorządowe Przedszkole nr 2 w Biłgoraju. Brało w nim udział wiele grup i solistów z placówek naszego miasta. Nasze przedszkole reprezentowali: Marysia z gr.V jako solistka w pastorałce "Skrzypi wóz"; Alicja, Ksenia, Emma, Jaś i Bartosz z gr.IV w "Pastorałce od serca do ucha"; Ania z gr.II jako solistka w kolędzie "Wśród nocnej ciszy" oraz jako jedyna grupa 3 latków Basia, Laura i Ignacy z gr.III w kolędzie "Przybieżeli do Betlejem". Wszyscy uczestnicy, choć mieli trochę tremę zaprezentowali się wspaniale. Po występie każdy dostał medal - aniołek i upominek.

Dziękujemy artystom za niezapomniane przeżycia oraz wzruszające momenty, a organizatorom za wspaniałą organizację koncertu.