Bal karnawałowy

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Dzisiaj właśnie w naszym przedszkolu odbył się taki wielki bal. Przedszkolaki już od rana szykowały się do niego przychodząc w przebraniach ulubionych bohaterów bajek, filmów, gier oraz innych postaci. Często trudno było rozpoznać dzieci. Po śniadaniu rozpoczęła się zabawa. Wystrój poszczególnych sal oraz sali balowej wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do zabawy. Tańce prowadził profesjonalny didżej i kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki wszyscy z wielką ochotą rozpoczęli tańce i pląsy. Dzieci przy tej okazji zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia w strojach karnawałowych. Wspólna zabawa przyniosła dzieciom wiele zadowolenia i uśmiechu. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Nasze przedszkolaki z wielkim żalem opuszczały salę balową.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów balowych oraz poczęstunku, a panu didzejowi za świetny dobór repertuaru.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!