Dzień Otwartych Drzwi

27 lutego 2024r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie nowych kandydatów na przedzkolaków. Na początek pani Maria Obszańska powitała gości oraz zaprosiła do obejrzenia części artystycznej. Przygotowały ją dzieci z grupy IV i V chwaląc się swoimi umiejętnościami. Rodzice mieli możliwość zaobserwowania jak rozwijają się talenty dzieci uczęszczających do naszego przedszkola. Następnie maluszki miały możliwość wykazać się w grach i zabawach musyczno - ruchowych. Na zakończenie mogły wraz z rodzicami stworzyć wspólne dzieło "Bajkowego dinozaura", którego później zabrały do domu. Nie zabrakło również zabawy oraz zwiedzania przedszkola. Rodzice natomiast mieli okazję porozmawiać z osobami, które będą pomagały rozwijać się ich pociechom.

Takie dni mają na celu pomoc w późniejszej adaptacji małych kandydatów na przedszkolaków. Miejmy nadzieję, że we wrześniu będą równie odważni i weseli jak podczas wtorkowej zabawy.